Demirci Tente

Manisa Demirci Tente Modelleri

Ülkemizde mevsimsel şartların sürekli değişiklik göstermesi pek çok müşterimizin tente kullanımı için tente modellerimizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Manisa Demirci Tente Servis

Tente kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyorsanız gelin size tente modelleri ve avantajları hakkında bilgi verelim…

Tente kullanımı mekanlarınızı yaz kış dış etkilerden koruyarak korunaklı hale getirir.
Görsel yönden ister ev, ister iş yeri vb. mekanlar olsun daha hoş ve şık bir görünüm sağlar. Mekanınızın dekorasyonu ve ambiyansı ile uyumlu olacak şekilde tente modelleri seçebilir ve böylelikle mekanınızın dekorunun iyice ön plana çıkmasını ve mekanla bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip olan tente modellerimiz pratik bir şekilde tentenizi kullanmanızda yardımcı olur. Özellikle kumandalı, sensörlü ve motorlu tente modelleri uzaktan bir kumanda ya da kendiliğinden tentenin örtülmesini sağlar. Aynı zamanda tente modelleri kullanımı bakımından dayanıklı iç malzeme ve pratik tasarımımız en kısa sürede tentenin kapanmasını sağlayacaktır.

Güvenliği ve konforu en iyi şekilde size sağlayan tente modellerimiz mekanlarınızı korur ve sıcaklık – soğukluk bakımından dış ortamın hava koşullarının olumsuz etkisini minimuma indirir. Hem kış hem yaz dönemi terasınızda, restoranınızda ve iş yerinizde dışarıda keyif alarak vakit geçirmenizi sağlar.

Sigara kullanımının iç mekanlarda yasak olması dış mekanlarda tente kullanarak müşterilerinize sigara içebilecekleri bir mekan yaratmanızda size yardımcı olur. Böylelikle hem yaz hem kış pek çok müşteri tente sistemi kullanan sigara içebileceği mekanlara öncelik verir.

Manisa Demirci Tente Fiyatları

Tente kullanmaya karar verdiyseniz tente modellerimizi inceleyebilirsiniz. Hem beklentilerinize hem de mekanınızın özelliklerine hitap eden tente modelini tercih edebilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra bizim ile iletişime geçebilir ve hem tente modelimiz hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir hem de tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Manisa Demirci Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25’lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik kumaş ( su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal akrilik kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Hemen Ara
WhatsApp Destek