Gördes Tente

Manisa Gördes Tente

Kafe ve restoran gibi mekanlarda müşterilerini rahat ettirme, daha fazla müşterinin dikkatini çekmek gibi hedefler öncelikli olmuştur. Günümüzde çok uzun yıllar başarılı işlere imza atan tente firmamız en güvenilir olduğunu kaliteli hizmetleri ile kanıtlamıştır. İmal ettiğimiz bir çok üründe olduğu gibi kafeler için balkon tentesi hizmetlerinde de farkını ortaya koymaktadır. Son zamanların en dikkat çekici ve sıradan olmayan tente sistemlerinden biri olan sabit tente özellikle balkonlarda kullanılan çok özel ürünlerdir.

Manisa Gördes Tente Fiyatları

Bir çok mekanda kullanmak mümkün olan sabit tente genel olarak güneş ışınlarının zararlı etkilerinden, soğuk kış ve son bahar mevsimlerinde yağmur, rüzgar ve kar gibi bir çok olumsuz etkenlerden korunmak amaçlı kullanılan ürünlerdir. Dış mekanların daha güzel, dikkat çekici ve kullanışlı bir hale gelmesine yardımcı olan bu gibi ürünler manuel özellikle mekanik olmayan özel tasarımlardır.

Kafelerde, pastahanelerde, iş yerlerinde, tanıtım stantlarında rahatlıkla kullanılabilen sabit tente evlerin balkonlarında da kullanılmakta ve gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Tente konusunda uzman olan ve kaliteli ürünlerin üretimi yapılan firmamızda istediğiniz zaman en kaliteli ürünleri temin etme şansına sahipsiniz.

Manisa Gördes Tente Modelleri

İş yerlerinin balkonlarında hem yağmurlu havalarda hem de yaz aylarında güneş ışığından korunarak keyif yapmak tenteler sayesinde mümkün olmaktadır. Özellikle sabit balkon tentesi günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen özel ürünlerdir. Bu ürünlerin çok farklı renk ve değişik kumaş türünde modelleri bulunmaktadır. Montajı çok kısa sürede yapılan bu tenteleri profesyonel olan uzman ekibimiz tarafından en doğru teknikler ile yapılmaktadır.

Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmek ve balkonunuz için en uygun olan modeli seçmek yeterli olacaktır. Aradığınız tüm tente modelleri çok daha uygun fiyatlara sadece firmamızda temin edebilirsiniz. Son derece kaliteli ve güvenli hizmetler sunan firmamızda seçtiğiniz kumaş türlerine ya da modellere göre fiyatlar değişmektedir.

Manisa Gördes Tente Teknik Özellikleri

  • 25x25x1,2 veya 30x3x1,5 veya 40x40x2 mm gibi profil boru paslanmaya karşı boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25’lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal akrilik kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Hemen Ara
WhatsApp Destek