Köprübaşı Tente

Açılır ve kapanır tente modelleri arasında en çok kullanılan mafsallı tenteler. Kol yuvalarında çelik halatlı gergi sistemi vardır, bu prensip ile çalışan ve dış alanlarda kullanılabilen dayanıklı bir sistem olarak yer alır. Uzun ömürlü yapısı ile beraber bu sistemler her türlü mekana uyum sağlamaktadır.

Manisa Köprübaşı Tente Modelleri

Kafe ve restoranlarla beraber konutların bahçe ve teras bölgelerinde de kullanılmaktadır. Özel kumaşları sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından sizleri korumaktadır. Bununla beraber kış aylarında yağmurun ve olumsuz hava şartlarından sizleri korumaktadır. Çalışma sırasında açılır kapanır mafsallı tente modelleri ses çıkarmamaktadır.

İşletmelerin en büyük sorunları arasında yer alan sigara yasağı bu tür alanların karlılığını ciddi anlamda etkileyebilirsiniz. Bununla beraber insanların açık havada oturma ve vakit geçirme istekleri düşünüldüğü zaman bu sistemlerin gerekliliği daha fazla ön planda bulunmaktadır. İşletmeler arasındaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Bu anlamda müşterilerin isteklerini göz önünde tutan pek çok işletme farklı hizmetleri devreye sokmaktadır. Raylı tente modelleri üzerinde kullanılacak kapama sistemleri ile kapalı mekan oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mekanlarınız yaz aylarında açık bir ortam ortaya çıkarırken kış aylarında tamamen kapalı bir ortam durumuna dönüşmektedir. Açılır kapanır tente modelleri dört mevsim kolayca kullanılmaktadır.

Manisa Köprübaşı Tente Servis

Gergi sistemleri her türlü hava koşulları içerisinde kolaylıkla kullanılabilen dayanıklı bir uygulamadır. Uzun ömürlü yapısı ve her türlü mekana uyum sağlayabilmesi ile işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Açılır kapanır tente modelleri geniş alanları kapatmak için en ideal çözümlerde bir tanesidir. Açılır kapanır tente modelleri tamamen alüminyum profillerden tasarlanmaktadır. Alüminyum profillerin içerisinden taşıyıcı tekerlekler kullanılarak ileriye doğru açılmaktadır. Manisa otomatik tente, yazın ve kışın kullanım imkanı sunan özel tasarımlardır. Açılır kapanır tente sistemleri en dayanıklı tente modeli olarak bilinmektedir.

Manisa Köprübaşı Tente Fiyatları

Kumandalı tente modellerimizi ürünlerimizin kalitesine kıyasla oldukça ekonomik fiyatlardan size sunmaktayız. Kumandalı tente modellerimiz dilerseniz körüklü, kasetli, pergola gibi pek çok farklı tente modelinde kullanılabilmektedir. Bu nedenle bizim ile iletişime geçerek satın almayı düşündüğünüz tente modeli hakkında bilgi verebilir ve size net bir manisa tente fiyatı teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek