Salihli Tente

Tek tuş ile açıp kapatabileceğiniz kumandalı tente modellerimiz ile kaliteli ve ekonomik tente sistemlerimizi pratik olarak kullanabilirsiniz.

Manisa Salihli Tente Modelleri

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde dört mevsim gölgelendirme sağlayacak, mekanlarınızı dış etkenlerden koruyacak kumandalı tente modelleri ile hoş ortamlar yaratabilirsiniz. Sabit tenteler fonksiyonelliği düşük olan tenteler olduğundan günümüzde pek çok müşterimiz otomatik tente sistemlerini tercih etmektedir. Uzaktan kumanda ile kullanılan tente modelleri en çok tercih edilen tente modellerinden olup hem kullanım pratikliği sağlar hem de istenildiğinde güneş ışığının mekana girmesine olanak tanır. Sizin için ürettiğimiz tenteler yağmura ve kar yüküne dayanıklı, kullanımı pratik ve ekonomik tente modelleridir.

Manisa Salihli Tente

Size sunduğumuz kumandalı tente modelleri ve diğer ürünlerimizi tente teknolojisinde meydana gelen değişimleri ve yenilikleri göz önünde bulundurarak sürekli geliştiriyoruz. Size sunduğumuz kumandalı mafsallı tente modellerimizin özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Tente sistemlerimizi minimum sürede açılıp kapanacak şekilde tasarlıyoruz. Böylelikle aniden yağmur yağması çok hızlı bir şekilde tentenin kapanması gereken durumlarda mekanlarınızın zarar görmemesini sağlıyoruz.
  • Açılma miktarını kendiniz ayarlayabileceğiniz kumandalı tente modelimizle dilerseniz tenteyi yarı açık olarak kullanabilir ya da tamamen kapatabilirsiniz.
  • Kumanda üzerinde bulunan ayarlar ile yararlanmak isterseniz ek hizmetlerimizden yararlanabilir ve aydınlatma sağlayabilir ya da ısı yayabilirsiniz.
  • Kumandalı tente sistemimizde yer alan motoru oldukça küçük bir ebat olarak sunuyoruz. Böylelikle tentenin görünümünde herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.
  • Kumandalı tente modellerimizi istediğiniz her tür tente sistemine uygulayabilirsiniz. Dilerseniz körüklü, dilerseniz kasetli, dilerseniz spotlu tente modellerimiz gibi pek çok farklı tente modelinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Manisa Salihli Tente Fiyatları

Kumandalı tente modellerimizin arasından yapacağınız seçim ve aydınlatma gibi ek hizmetlerimizden yararlanmanıza göre size sunduğumuz salihli tente fiyatları değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek