Ahmetli Tente

Manisa Ahmetli Tente Modelleri

Kurulduğu günden bu yana en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en kısa sürede ayağınıza kadar getiren tente firmamız en yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmektedir. her geçen gün kendini daha fazla yenileyen firmamız profesyonel ekibi ile hiç ara vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle iş yerlerinde tercih edilen tente çeşitleri içinde mafsallı tente çok amaçlı özel ürünlerdir.

Ahmetli Tente Servis

Soğuk havalarda ve sıcak havalarda iş yerlerinin ya da ev balkonlarının en büyük kurtarıcısı olarak tente çok özel ürünlerin başında yer almaktadır. Tente yağmur sularından, kar tanelerinden ve yaz ayalarında güneş ışıklarının zararlı etkilerinden korunmak adına çok önemli bir yere sahiptir. Pek çok çeşidi olan tenteler içinde en fazla mafsallı kuruyemişçi tentesi vitrinlerin daha canlı kalmasına yardımcı olmaktadır.

Pek çok iş yerinde olduğu gibi kuruyemişçilerin en fazla tercih ettiği ve kullandıkları mafsallı tente çeşitlerini firmamızda hiç zaman kaybetmeden bulma imkanına sahip olmaktasınız. Yapmanız gereken en kısa süre içinde ihtiyaç durumunda firmamız ile iletişime geçmek ve istediğiniz zamanı belirtmektir. Profesyonel ekibimiz en doğru teknikler ile en hızlı şekilde montajını yapmakta ve en güvenli hizmetleri sunmaktadır.

Ahmetli Tente Fiyatları

Genel olarak pek çok alanda kullanılan ve gün geçtikçe çok fazla bir şekilde tercih edilen ürünlerin başında tente gelmektedir. Özellikle iş yerlerinin korunması adına mükemmel bir ürün olan tente modelleri içinde mafsallı çiçekçi tentesi çiçeklerin en doğru şekilde korunması adına yardımcı olmaktadır. Tente fiyatları sektöründe bulunan firmalar arasında en uygun ve cazip rakamlar ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamızda yer alan fiyatlar tente modelleri, özellikleri ve kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir.

Manisa Ahmetli Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25’lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal akrilik kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Hemen Ara
WhatsApp Destek