Akhisar Tente

Manisa Akhisar Tente Modelleri

Tenteler farklı alternatif modelleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Körüklü tente marketler ve benzeri mağazalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerde bir tanesidir.

Ticari faaliyet yapan alanlar körüklü Tente modelini sürekli olarak kullanılır. Bu sistemler görünüm ve tasarım açısından yuvarlak tentelere benzer. Bu Tenteler bazı kurumsal firmalar tarafından promosyon amaçlı da yaptırılabilir. Promosyon tentelerinin siparişi toplu olarak verilir. Bu tente sistemleri kollu tentelere göre daha uzun ömürlüdür. Diğer tente çeşitlerinde olduğu gibi bu büyük boy promosyon tente modelleri konusunda da sizlerin yanındayız.

Aklınızda bulunan tente modellerini bizlere anlatabilir ve sizin için üretmemizi sağlayabilirsiniz. Körüklü Tente sistemleri konusunda cazip ve ekonomik fiyatlarımızla beraber buradan hizmet veriyoruz. Promosyon tente sistemlerini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz Promosyon tente modelleri size geniş bir gölge alanı sağlar ve yapısı bakımından oldukça uzun süreli kullanım sunar.

Manisa Akhisar Tente Uygulamaları

Promosyon tente modelleri diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Promosyon tenteleri hafif yapıya sahip brandalar ile uyumu şekilde tasarlanmıştır. Körüklü tente sistemlerini istediğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Yılın her mevsimi kullanabileceğiniz tente sistemleri arıyorsanız promosyon tenteleri ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılar. Açma ve kapama özelliği sayesinde dilediğiniz zaman kullanım imkanı sunar. Tente modellerinde kullanılan kumaşlar farklı katmanlardan oluşur. Bu kumaşlar yanmama özelliğine sahiptir. Tüm kenarlardan ve yüzey alanlarından su sızdırmazlık teknolojisini bulunduran bu sistemler yüksek izolasyon garantisi sunar.

Bütün tente modellerinde olduğu gibi körüklü tente imalatında da kumaş tercihi çok önemli bir etkendir. Firmamızın tercih ettiği kumaş cinsi ithal akrilik kumaş olmakla birlikte 5 yılda solmaz garantisine sahiptir.

İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan promosyon tente sistemleri günlük işlerinizde en büyük yardımcılarınızdan bir tanesidir. Yılların tecrübemiz üstün kalite anlayışımızla sizlere buradan destek vermeye devam ediyoruz. Körüklü tenteleri mekanların büyüklüğüne bakılmadan kolayca toptan satın alınabilir. Ticaret yapacağınız alanda şık, dayanıklı ve pratik promosyon tente ürünlerimizi sizlere ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Manisa Akhisar Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25’lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik kumaş  su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal akrilik kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Hemen Ara
WhatsApp Destek