Turgutlu Tente

Manisa Turgutlu Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan standart tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmazlık (elektrostatik boyalı) alüminyum aksamlara sahiptir. Sistemimizi tek, tek veya çoklu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Opsiyonel özellikler arasında bulanan uzaktan kumanda ile 100 – 1.50 cm mesafeden kontrol edilmesini sağlar.

Manisa Turgutlu Tente Özellikleri

İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz store tenteler bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü gölgelendirme sistemlerinden olup , sıklık ile tercih edilen ekonomik bir seçimdir. Klasik tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. Manisa Tente olarak Manisa ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Çevrenizde işyerleri ve bahçelerde en çok rastladığınız tente modelidir. Açılan kollar yani eklemler sayesinde bu isimle anılmaktadır. Mafsallı sistem denilince aklınıza eklemli bir şey geliyor, ilk bakışta. Bu kısmen doğru.

Fakat bu eklem iki dirseğin dışa doğru açılması olarak algılanmalıdır. Maksimum üç metre öne ve altı metre genişliğe açılım yapılabilir. Bu bizim tavsiyemizdir. Mesafeler bir miktar daha arttırılabilir.

Fakat her artışın tentenin kumaşında potların olmasına ve sarkmalara neden olacağını unutmamak gerekir. Genel olarak her tentenin kumaşı ve kullanılan aparatların kalitesi tente ömrünü etkiler. Bu nedenle branda tente kalite belgesi olmayan ürünler kullanmamakta ve bir çok tente parçasının imalatını kendisi yapmaktadır. Kullandığı ürünleri yine kendi boyu fabrikasında boyamaktadır.

Klasik tenteler, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum aksamlara sahiptir. Standart tente modellerinde motor bulunmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak motor aksamı da takılmaktadır. Üründe kullanmış olduğumuz akrilik kumaşlar garantili olmakla birlikte, yurt dışından ithal edilmektedir.

Standart tente, birbirinden farklı renk seçenekleriyle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

İsteğinize bağlı olarak, motor, rüzgar sensörü, eğim ayar mekanizması eklene bilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Spot ışık, tentenizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğru eğim vermenizi sağlar.

Manisa Turgutlu Tente Modelleri

Modern tente modellerinin renk seçenekleri isteğinize bağlı olarak üretilmektedir. Her renk ve her modelde tasarlanabilen klasik tenteci, mekanlarınıza katacağı şıklık ile, kalitenizi bir adım öne taşıyacaktır.

Manisa Turgutlu Tente Fiyatları

Seferihisar tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda klasik tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek