Yunusemre Tente

Manisa Yunusemre Tente, ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte, paslanmaz veya alüminyum aksamlara sahiptir. Standart klasik tente modellerinde motor bulunmamakla birlikte, isteğe bağlı olarak motor aksamı da takılmaktadır. Üründe kullanmış olduğumuz akrilik kumaşlar garantili olmakla birlikte, yurt dışından ithal edilmektedir.

İsteğinize bağlı olarak, motor, rüzgar sensörü, eğim ayar mekanizması eklene bilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Spot ışık, tentenizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Eğim ayar mekanizması, gölgelenmesini, istediğiniz alana doğru eğim vermenizi sağlar.

Manisa Yunusemre Tente Modelleri

Klasik tente modellerinin renk seçenekleri isteğinize bağlı olarak üretilmektedir. Her renk ve her modelde tasarlanabilen klasik tente, mekanlarınıza katacağı şıklık ile, kalitenizi bir adım öne taşıyacaktır.

Manisa Yunusemre Tente Fiyatları

Klasik tente fiyatları, tentenin ölçülerine göre değişim göstermektedir. Aynı zamanda klasik tente’de kullanılacak aksamların çeşitleri veya yurt dışından ithal olması nedeniyle döviz kuruna bağlı olarak bir fiyat ortaya çıkarılmaktadır. Klasik tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek